produkcja jabłek i soków owocowych - gospodarstwo sadownicze Monika Bankiewicz
Jesteśmy Mistrzami !!! AgroLiga 2013

Pałac Prezydencki - Kwiecień 2014


Nagrodę odebraliśmy 1 kwietnia – ale to nie był pryma aprilis, z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie AgroLiga 2013 w kategorli ROLNIK - to oznacza, że jesteśmy "MISTRZAMI KRAJU!!!

Pierwsza część gali konkursowej odbyła się w Ministerstwie Rolnictwa. Otrzymaliśmy list gratulacyjny od honorowego patrona konkursu AgroLiga 2013 – ministra Marka Sawickiego, a niektórzy także honorową odznakę „Zasłużony dla rolnictwa”. Druga część uroczystości odbyła się w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego. Prezydent Bronisław Komorowski wręczył nam imienny list gratulacyjny, a Prezesi ARiMR oraz ARR dołączyli puchar oraz dyplom konkursowy.

O tytuł laureata konkursu Agroliga (który organizowany jest od 21. lat) zabiegają gospodarstwa   i firmy w pełni doinwestowane, rentowne, wyróżniające się wysoką efektywnością produkcji w skali województwa i kraju. Konkurs promuje rolników oraz firmy, które produkują znakomite polskie wyroby, które mimo konkurencji odnajdują swoje miejsce i swoich odbiorców na rynku krajowym i poza granicami Polski.

Ta nagroda to docenienie jakości produktów gospodarstwa, ale sposobów kierowania produkcją.

 

      

           

                 


  


Zobacz jak wyglądają sady jabłkowe o różnych porach roku

Zima

Zima

Jesień

Jesień

Lato

Lato

Wiosna

Wiosna